استخدام فریلنسر دورکار برای برون سپاری پروژه در هایر اکسپرت

 1. خانه
 2. استخدام کارجو
 3. جزئیات مقاله
استخدام فریلنسر دورکار برای برون سپاری پروژه در هایر اکسپرت

وقتی صحبت از راه اندازی یک کسب و کار یا یک پروژه میشود. اکثر مدیران بدنبال یک فریلنسر خوب می گردند تا بتوانند با مناسب ترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن کار خود را برون سپاری کنند. معمولا آن ها برای مدت کوتاهی استخدام فریلنسر انجام میدهند. 
همانطور که می دانید، فریلنسر ها استخدام دائمی نمیشوند. اما هنگام انجام پروژه های خود، نسبت به وضعیت پروژه برای کارفرما استخدام میشوند. اما وضعیت کاری آن ها با سایر کارمندان شرکت متفاوت است. به این شکل که فریلنسر در خانه خود برای انجام کار اقدام می کند و هیچ الزامی برای اختصاص دادن تایم خاصی در روز برای او وجود ندارد. در ادامه سعی داریم اطلاعات بیشتر را در خصوص استخدام فریلنسر برای شما بیان کنیم.

چگونه به عنوان یک فریلنسر برای استخدام یا دریافت پروژه آماده شویم؟

اگر فکر میکنید فریلنسری برای شما گزینه مناسبی است، نکات زیر را در نظر بگیرد تا بتوانید به آسانی پروژه دریافت کنید و شروع بکار کنید.

 • بازار را بشناسید

قبل از رها کردن شغل اصلی و فعلی خود سعی کنید نیاز بازار را نسبت به تخصص خود بشناسید تا بسنجید که آیا صرفه اقتصادی دارد که من شغل فعلی خود را ترک کنم تا به عنوان فریلنسر فعالیت کنم؟ این مسلئه بسیار مهمی است که قبل از شروع باید در نظر داشته باشید. برای انجام تحقیقات در این خصوص می توانید از سایت های فریلنسری کمک بگیرد تا بتوانید مشاغل و کار های موجود در بازار را مشاهده کنید.

 

 • ایجاد برند شخصی

برند شخصی یا نام تجاری خود را ایجاد کنید تا بتوانید محبوبیت خود را در میان کسب و کار ها افزایش دهید. از همین طریق می توانید اعتماد سازی کنید و میزان مشتریان خود را افزایش دهید. بدون شک از مهمترین عوامل موفقیت در فریلنسری یا استخدام فریلنسر داشتن یک برند خوب است.

 • پس انداز داشته باشید

پس از ورود به دنیای فریلنسری ممکن است تصور کنید که برای شما همیشه کار هست و هیچ گاه بیکار نخواهید بود. از این رو ممکن است، یک رو با مشکل کمبود مشتری مواجه شوید و مقابله با هزینه ها برایتان دشوار شود. معمولا، فریلنسر ها مدام درحال استفاده از پول خود هستند و خیلی کم پس انداز می کنند. این موضوع می تواند برای آینده شغلی یا شخصی آن ها خطرناک باشد. بنابراین استفاده از یک سیستم پس انداز می تواند شما را از بحران کمبود کار برای مدتی نجات دهد.

 • خود را ضمانت کنید

شاید فکر کنید با استخدام فریلنسر ، شخص دیگر نتواند کار دیگر انجام دهد! اما انطور نیست. فریلنسر ها می توانند یک شغل کوچک دیگر را برای خود راه اندازی کنند و در تایم های خالی خود روی آن ها کار کنند. آن ها می تواند با راه اندازی یک سایت ( چه شخصی و… ) یک منبع درآمد مناسب برای خود ایجاد کنند. آن ها می تواند با درآمد حاصل از  تبلیغات سایت های خود، کسب درآمد مناسبی داشته باشند. آن ها همچنین می توانند برای خود بیمه عمر ثبت نام کنند تا برای زمان بازنشست شدن خود یک منبع درآمد داشته باشند. هرچند که فریلنسر ها می توانند در زمان بازنشستگی نیز کار کنند و همچنان درآمد داشته باشند.

 • از یک مربی کمک بگیرید

می موفقیت در هر زمینه، همراهی و کمک گرفتن از یک مربی، که سابقه و تجربه کافی را در این زمینه داشته است می تواند مفید باشد. در ابتدا اگر دانش کافی برای فرلنسر شدن ندارید، می توانید از یک استاد خوب کمک بگیرید تا دانشی را مانند دیجیتال مارکتینگ فرا بگیرید. سپس از همان استاد در مسیر فریلنسری خود کمک بگیرید. در ادامه ما به شما یک دوره آموزشی جامع را معرفی می کنیم که می تواند شما را در زمینه دیجیتال مارکتینگ متخصص کند و به آسانی وارد دنیای فریلنسری کند. برای مشاهده دوره جامع دیحیتال مارکتینگ کلیک کنید.

موارد فوق نکات بودند که ما برای شما در نظر گرفتیم بلکه بتواند شما را در مسیر فریلنسری راهنمایی کند. در ادامه همچنان همراه ما باشید.

استخدام فریلنسر دورکار برای برون سپاری پروژه در هایر اکسپرت

چرا استارت آپ ها استخدام فریلنسر ها را ترجیح می دهند؟

 • سرعت بالای کار

با توجه به اینکه فریلنسر ها با توانایی های خود برای کار درخواست می دهند، خیلی سریع تز از کارمند های ساده برای استخدام آماده میشوند. این مورد به معنای فراهم شدن زمان بیشتر برای کار بیشتر است. آن ها سریعتر از کارمند ها، پروژه را به اتمام می رسانند، زیرا ماهیانه حقوق نمیگیرند، بلکه پروژه ای مزد دریافت میکنند. آن ها سعی دارند سریعتر از زمان مشخص شده کار را به اتمام برسانند تا بتوانند سریعتر به کار بعدی بپردازند.

 

 • سطح بهره وری بیشتر

برخی از شرکت ها و استارتاپ ها برای استخدام فریلنسر از کشور های مختلف اقدام می کنند تا از مزایای تغیرات زمانی برخوردار شوند. آن ها با این سیاست می تواند شبانه روز پروژه خود را زنده نگه دارند و هر دقیقه رو به پیشرفت حرکت کنند. زیرا یک فریلنسر از راه دوره در آن سر کره زمین در حالی که ما خواب بوده ایم، در حال کار کردن روی پروژه ما بوده است.

 • کاهش هزینه ها

با توجه به اینکه فریلنسر ها به ازای پروژه خود مبلغی را دریافت می کنند، هزینه ها کاملا صرفه اقتصادی دارد. زیرا آن ها پول بیشتری دریافت نمیکنند. اما، کارمندانی که در شرکت خود استخدام می کنید، باید به آن ها حقوق ماهیانه پرداخت کنید، در حالی که نمیتوانند اندازه یک فریلنسر کار کنند. استخدام فریلنسری معمولا مناسبتر از روش های دیگر است. زیرا فریلنسر ها معمولا با هزینه های کم راضی به انجام کار خواهند شد.

مزایا و معایت کار فرینلسری

اگر قبلا به عنوان فریلنسر فعالیت داشته باشید می توانید برخی از مزایا و معایب این شغل یا این شیوه کاری را حدس بزیند اما برای افرادی که آشنایی قبلی با این موضوع ندارند و برای استخدام فریلنسر نگران هستند توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

همه چیز درباره فریلنسری در ایران - هایر اکسپرت

اول از همه کار فریلنسری کاملا به علاقه و سلیقه شخص بستگی دارد. افرادی که علاقه ای به کار دولتی یا کارمندی ندارند بیشتر فرلنسری را ترجیح میدهند. بنابراین شیوه کار فریلنسری برای افرادی که علاقه مند هستند و مشکلی با آن ندارند معایب خاصی را شامل نمیشود زیرا شخص آن را پذیرفته است. 

مزایای فریلنسری


 • ساعت کاری منعطف و استقلال کاری

استخدام فریلنسر به معنای کار کردن برای خود است و شخص خود را برای خود استخدام میکند. در واقع یک فریلنسر استخدام نمیشود بلکه به ازای یک مبلغی کاری را در زمان مشخص انجام میدهد. بنابراین او می تواند در هر ساعت از شبانه روز مشغول به کار شود و هیچ وابستگی زمانی و مکانی ندارد. همچنین شخص فریلنسر کاملا مستقل است و تحت فرمان هیچ شخصی نمی باشد. اما برای دریافت بازدهی بهتر باید نظر مثب کارفرما را جلب کند.

 • بدون نیاز به سرمایه اولیه

شخص فریلنسر می تواند بدون هیچگونه سرمایه اولیه ای شروع به فعالیت کند. در واقع یک فریلنسر تنها کافی است برای خودش مشتری پیدا کند و بعد از اون می تواند در هر شرایطی شروع به کار کند. فریلنسر ها نیازی به راه اندازی یا ایجاد یک شرکت یا دفتر ندارند و از همین رو نیازی به هزینه های بسیار برای شروع کار نیست.

فریلنسر ها مزد و حقوق خود را خودشان تعیین می کنند اما اغلب مشابه عرف در بازار است. مزد فرینلسرها بر اساس کیفیت کار آن ها متفاوت است، اما یک فریلنسر خوب باید یک مزد مناسب و متعادل در نظر بگیرد.برخی از فریلنسر ها معتقد هستند که کار آنها بسیار خوب هست  و برای خدماتی که ارائه می دهند مقداری وجه بیشتر دریافت می کنند. اما برخی از فرینلسر ها هم برای دریافت پروژه بیشتر و عدم اطمینان به کار خود هزینه خیلی کمی را دریافت می کنند. هر دوی این کار ها اشتباه است و ممکن است باعث لطمه زدن به دنیای فریلنسری شود. بنابراین همیشه در هر کاری اعتدال پیشنهاد می شود.

لگو هایر اکسپرتس hireexperts - استخدام متخصص و دریافت پروژه

معایب فریلنسری


 • عدم تضمین در دریافت پروژه

در دنیای فرینلسری هیچ تضمینی در دریافت پروژه و داشتن کار دائمی نیست. در واقع فریلنسر ها باید خود به دنبال پروژه باشند یا با سایت های فریلنسری مانند هایر اکسپرت در ارتباط باشند تا بتوانند مدام پروژه های خوبی را دریافت کنند. 

امروزه برخی از فریلنسر ها با دانش خود فضایی را برای خود فرام کرده اند که بتوانند به آسانی برای خدمات خود مشتری پیدا کنند. مانند یک سایت شخصی. 

اما فریلنسر های عزیز نگران نباشند چون ما در هایر اکسپرت فضایی را فراهم کرده ایم که به آسانی بتوانید خدمات خود را در معرض دید هزاران نفر قرار دهید و به اسانی و بدون هیچ هزینه ای شروع به فعالیت کنید. برای اطلاعات بیشتر به بخش خدمات فریلنسری سایت مراجعه کنید یا با ما ارتباط بگیرید.

 • معایب دیگر

معایب دیگری که از طرف کار فریلنسری شخص را تهدید میکند شامل موارد زیر است:

– اجبار به تحویل پروزه تا زمان مشخص شده. شخص فریلنسر موظف به تحویل پروزه دریافتی تا زمان مشخص شده می باشد.

– عدم بهرمندی از مزایای بیمه های عمر و … از جانب کارفرما. اما شخص فریلنسر می تواند شخصا ان ها را  تهیه کند.

– دشوار بودن مدیریت زمان

– طولانی بودن پروسه زمانی برای رسیدن به درامد خوب

سایت فریلنسری هایر اکسپرت

برای پیوستن به جمع متخصصین هایر اکسپرت هم اکنون از طریق دکمه ثبت نام در بالای صفحه اقدام کنید!

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

1 دیدگاه

پاسخ شما به دیدگاه