بهترین سایت برون سپاری پروژه در ایران و جهان

 1. خانه
 2. سایت فریلنسری ایرانی
 3. جزئیات مقاله
بهترین سایت برون سپاری پروژه در ایران و جهان

برای برون سپاری آنلاین پروژه همیشه باید از یک سایت فریلنسری خوب استفاده کرد. برای همین ما اینجا هستیم تا در کنار هایر اکسپرت سایر سایت های فریلنسری ایران و جهان را برای برون سپاری آنلاین پروژه به شما معرفی کنیم.

برون سپاری آنلاین پروژه در هایر اکسپرت

قبل از هر چیز باید بدانید که هایر اکسپرت یک مکان بسیار مناسب برای برون سپاری آنلاین پروزه به عنوان یک سایت فریلنسری هوشمند است. شما در ادامه می توانید به عنوان کارفرما از طریق دکمه ثبت نام در بالای صفحه برای دسترسی به امکانات بیشتر اقدام کنید. 

همچنین در ادامه از طریق دکمه زیر می توانید لیست فریلنسر های موجود را مشاهده کنید:

در ادامه به صورت تک به تک به معرفی سایت های فریلنسری داخلی و خارجی خواهیم پرداخت و یک بررسی اجمالی برای آن ها خواهیم داشت.

1- داخلی

در ایران مدت زیادی نیست که شیوه کار فریلنسری رواج یافته است اما هستند افراد کاربلدی که سال ها است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. آن ها قبل از این که سایت های فریلنسری ایرانی به وجود بیایند، با سایت های فریلنسری خارجی همکاری میکردند. اما امروزه با وجود سایت های فریلنسری خوب ایرانی مانند هایر اکسپرت، دیگر نیازی به سایت های فریلنسری خارجی نیست. در ایران هم می توان درامد ریالی خوبی داشت.

 • هایر اکسپرت

به عنوان بهترین و بزرگترین سایت فریلنسری ایران که در حوزه ارائه خدمات فریلنسیر و برون سپاری پروژه راهنما و کمکیار فریلنسر ها و کارفرمایان است به شما توصیه میکنیم از آن استفاده کنید. این وبسایت برنامه های پیشرفته بسیاری دارد که حتی ممکن است به بازار فریلنسری جهانی نیز متصل شود. در صفحه درباره هایر اکسپرت می توانید بیشتر بخوانید.

 • کارلنسر

از دیگر سایت های فریلنسری و برون سپاری پروژه در ایران است که خدمات فریلنسری و کارفرمایی را ارائه می کند.کاربران برای دسترسی به خدمات این وبسایت باید اشتراک خریداری کنند.

 • پونیشا

یک سایت فریلنسری دیگر است که همانند کارلنسر و هایر اکسپرت در زمینه فریلنسری فعالیت می کند. کاربران برای دسترسی به خدمات این وبسایت باید اشتراک خریداری کنند.

 • لیست سایر سایت های فریلنسری

– کاریتو

-پارسکدرز

-دو ایت

-پارس فریلنسر

-کارینت

-حامی ورک

-روبی لند

سایت فریلنسری هایر اکسپرت

2- خارجی

برون سپاری پروژه در سایت های خارجی می تواند سودبالای داشته باشد، زیرا درآمد حاصل به صورت دلاری است. اما همانطور که می دانید کار کردن با زبان انگلیسی و سایر زبان ها کمی سخت است و معمولا نمیتوان ارتباط خوبی با پشتیبان های وبسایت برقرار کرد. از طرف دیگر به دلیل وجود تحریم های خارجی و… فعالیت برای ایرانیان به صورت فریلنسری در سایت های خارجی با مشکل موجه است. در ادامه برخی از این وبسایت ها رابه شما معرفی میکنم.

 

 • Fiverr

fiverr freelancer web سایت فریلنسری فیور

Fiverr پلتفرمی است که فریلنسرها را با صاحبان مشاغلی که به دنبال خدمات در پروژه‌های دیجیتالی مختلف از جمله طراحی وب‌سایت، نوشتن محتوا و صداگذاری هستند، متصل می‌کند.

این وب‌سایت فریلنسری روشی ساده را برای تعامل آزادکاران و صاحبان مشاغل با یکدیگر فراهم می‌کند. توجه داشته باشید که در وب سایت، فریلنسرها به عنوان فروشنده، خدمات آنها – گیگ، و صاحبان مشاغل – خریداران نامیده می شوند.

به جای ارسال پیشنهاد، فروشندگان می توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند، کنسرت های خود را لیست کنند و قیمت های خود را تعیین کنند. در همین حال، خریداران می توانند برای خرید به سادگی دسته های مختلف را مرور کنند.

هر زمان که یک خریدار یک کنسرت خریداری می کند، سیستم به طور خودکار حساب او را شارژ می کند و پول را در حالت تعلیق قرار می دهد. سپس این سیستم یک حق کمیسیون دریافت می کند و 80 درصد از قیمت پیشنهادی را برای فریلنسرها ارسال می کند.

بسته به سطح فروشنده هر فریلنسر، ممکن است تا 14 روز طول بکشد تا درآمد آنها برداشت شود. گزینه های متعددی برای برداشت پرداخت وجود دارد، مانند کارت نقدی، پی پال و حواله سیمی.

Fiverr دنیایی از فروش بالقوه را با 3.42 میلیون خریدار فعال باز می کند. هیچ نرخ ساعتی وجود ندارد، فقط قیمت گذاری بر اساس پروژه است که شما باید تصمیم بگیرید.

فروشندگان دارای تضمین پرداخت های محافظت شده با گواهی SSL هستند که از صورتحساب و اطلاعات شخصی محافظت می کند. و همچنین پشتیبانی شبانه روزی مشتری همیشه آماده کمک است.

 • Toptal

تاپتال فریلنسری

Toptal یک وب سایت فریلنسری است که متخصصان صنعت فریلنسری بسیار ماهر را با شرکت ها مرتبط می کند. Toptal دارای طیف گسترده ای از مترجمان آزاد، از توسعه دهندگان وب و طراحان وب تا مشاوران مالی و مدیران محصول است.

درخواست برای Toptal به عنوان یک فریلنسر مستلزم گذراندن پنج مرحله از فرآیند غربالگری است، از یک ارزیابی جامع انگلیسی تا یک ارزیابی پروژه. این فرآیند تضمین می کند که تنها 3 درصد برتر به پلتفرم راه پیدا می کنند.

پس از گذراندن تمام مراحل، به آگهی های شغلی مختلف از مشتریان و شرکت های برتر مانند موتورولا و Airbnb دسترسی خواهید داشت. با این حال، عدم موفقیت در آزمون، روند درخواست شما را تا چند ماه متوقف می‌کند.

 

 • Freelancer.com

freelancer

Freelancer.com وب سایت فریلنسری دیگری است که در آن متخصصان و شرکت هایی از سراسر جهان در پروژه های مختلف با یکدیگر همکاری می کنند. به لطف طیف گسترده ای از تخصص، مشتریان به راحتی می توانند یک متخصص از هر نوع را پیدا کنند.

می توانید به عنوان یک فریلنسر یا صاحب کسب و کار ثبت نام کنید. برای ثبت نام به عنوان فریلنسر، باید فرم ثبت نام کوتاهی را پر کنید. اطلاعات دقیق از جمله مهارت ها، سوابق تحصیلی و تجربه کاری خود را ارائه دهید.

علاوه بر پروژه ها، مسابقات زیادی مانند کارهای بصری یا طراحی وجود دارد. فریلنسرها می توانند با کسب درآمد همراه با نظرات در پروفایل خود از این مسابقات بهره مند شوند.

هر فریلنسر پس از تکمیل یک کار، پرداخت کامل دریافت خواهد کرد. با این حال، این پلتفرم 10٪ از کل درآمد شما را برای مسابقات و پروژه های ثابت می گیرد. مانند بسیاری از سایت های فریلنسری، می توانید از PayPal یا انتقال سیمی برای برداشت استفاده کنید.

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

1 دیدگاه

پاسخ شما به دیدگاه