به عنوان یک فریلنسر از کجا شروع کنم؟

  1. خانه
  2. استخدام کارجو
  3. آموزش فریلنسری
  4. جزئیات مقاله
به عنوان یک فریلنسر از کجا شروع کنم؟

به عنوان یک فریلنسر از کجا شروع کنم؟ با درک توانایی و اهداف خود تمام خدماتی را که می توانید ارائه کنید را دسته بندی کنید و با ارائه یک برند شخصی جذاب به نمایش بگذارید.

چرا فریلنسری می شوید؟ وقتی به عنوان یک فریلنسر موفق شدید، زندگی کاری و شخصی شما چگونه خواهد بود ؟ استراتژی شما برای رسیدن به آنجا چیست؟ در طول این سفر به چه ارزش هایی پایبند خواهید بود ؟

اینها انواع سوالاتی هستند که می خواهیم هنگام شروع سفر از خود بپرسیم. معمولاً ما این کشف را انجام نمی‌دهیم، بنابراین مجبور می‌شویم بعداً وقتی اوضاع سخت می‌شود و زندگی هرج و مرج می‌شود به آنها پاسخ دهیم.

نقطه شروع اولیه برای یک حرفه فریلنسینگ موفق با ایجاد اهداف و تعهد کامل به آنها شروع می شود. در این حالت دیگر تعجب نمی‌کنیم که آیا باید به کار آزاد ادامه دهیم یا خیر، در عوض می‌فهمیم که چگونه می‌توانیم بر مانعی که در مقابلمان قرار دارد غلبه کنیم تا مسیر رو به جلو ادامه دهیم. اتخاذ این طرز فکر حل مسئله کلید حرکت رو به جلو است.

اینکه چقدر در این مراحل تصمیم گیری خوب عمل می کنیم، قدرت بنیاد فریلنسری ما را تعیین می کند.

برای کشف منابع در مورد چگونگی کشف مقاصد خود اینجا را کلیک کنید.
پیشنهادات در یک بسته قانع کننده

هنگامی که ما اهداف را مشخص کردیم، اکنون باید به طور خاص بررسی کنیم که به چه کسی کمک خواهیم کرد و چگونه به آنها کمک خواهیم کرد. اولین قدم این است که مشخص کنیم چه مقدار درآمد می خواهیم به دست بیاوریم و چه مقدار زمانی را صرف کسب آن خواهیم کرد. سپس شخصیت، نقاط قوت، تجربه و مهارت های خود را بررسی می کنیم.

چه چیزی می توانید ارائه دهید که کسب و کارها مایل به پرداخت آن به شما باشند؟ چگونه این پیشنهادات را اجرا خواهید کرد؟ از چه ابزاری برای تکمیل کاردستی خود استفاده خواهید کرد؟

هیچ پاسخ سریع و آسانی وجود ندارد و اگر در این مورد تازه کار هستید، ممکن است مجبور شوید سرویس های مختلف را کاوش و آزمایش کنید تا زمانی که به بهترین آنها برسید.

وقتی کار آزاد را شروع کردم، مجموعه بزرگتری از خدمات ارائه شده داشتم. در طول سه سال گذشته، من آن را محدود کرده ام. اکنون عمدتاً با صاحبان مشاغل کار می‌کنم تا به آنها کمک کنم بر چالش‌های ارتباطی غلبه کنند. من هم از نظر استراتژیک و هم از نظر تاکتیکی با آنها و تیمشان کار می کنم تا چشم انداز شرکت آنها را زنده کنم.

وقتی بدانیم چه چیزی را ارائه خواهیم داد، باید آن را بسته بندی و منتشر کنیم. در حالت ایده‌آل، ما از نظر ذهنی به جای کسانی که مجبور به کمک به آنها هستیم می‌پریم و آن را به گونه‌ای ارائه می‌کنیم که مستقیماً برای آنها جذاب باشد.

به عنوان یک فریلنسر از کجا شروع کنم؟

هنگامی که آن را در وب سایت، وبلاگ، لینکدین و جاهای دیگر منتشر کردید، گام بعدی تبلیغ برند شخصی شماست. از ایمیل، رسانه‌های اجتماعی و سایر کانال‌ها برای گسترش نفوذ و آگاهی از خود و پیشنهاداتتان استفاده کنید. این به پلتفرم شخصی شما برای رشد کسب و کارتان در طول زمان تبدیل خواهد شد.

گام بعدی شما برای شروع، یافتن و حفظ مشتریان پولی است. اینکه چقدر مراحل بالا را به خوبی انجام می دهید تعیین می کند که چقدر این کار برای شما دشوار خواهد بود.

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

پاسخ شما به دیدگاه