همه چیز درمورد فریلنسری حمل و نقل

  1. خانه
  2. انواع مشاغل درآمدزا
  3. جزئیات مقاله
همه چیز درمورد فریلنسری حمل و نقل

چه به تازگی شروع به کار کرده باشید و چه مدتی در این زمینه بوده اید، فریلنسری حمل و نقل ممکن است شغلی هیجان انگیز و احتمالاً بسیار پرسود به نظر برسد. حمل و نقل آزاد می تواند به معنای سهم بیشتری از سود باشد، اما همچنین می تواند به کار بیشتری نیاز داشته باشد. فاکتورهای فردی زیادی وجود دارد، اما بزرگ و کوچک، می تواند یک حرفه حمل و نقل آزاد را ایجاد یا شکست دهد.

 

 فریلنسری حمل و نقل هایر اکسپرت

 

مواردی که باید در مورد حمل و نقل آزاد در نظر بگیرید

اگر به فکر فریلنسری حمل و نقل هستید، قبل از اینکه در این مسیر جدید و هیجان انگیز قدم بردارید، باید مواردی را در نظر بگیرید. از بسیاری جهات، هنوز هم شبیه به حمل‌ونقل سنتی است – ساعت‌های طولانی، سفرهای زیاد، و البته رانندگی بیش از آنچه که اکثر مردم تصور می‌کنند وجود دارد – اما جنبه‌های منحصربفردتری برای حمل‌ونقل آزاد وجود دارد که آن را بسیار متفاوت می‌کند.

1. یافتن کار

بخش سخت هر شغل آزاد این است که پیدا کردن کار به عهده کارگر است. این یک ریسک بزرگ است که کار دریابید که چه شغل هایی می تواند یک سال سودآور باشد و ایجاد روابط بلندمدت با شرکت ها. اساساً دو گزینه برای حمل و نقل آزاد وجود دارد: اینکه به تنهایی به آن بپردازید یا با یک شرکت مستقل کار کنید.

اگر سرمایه اولیه دارید، کاملاً مستقل بودن می تواند عالی باشد – به خصوص اگر کامیون شخصی خود را دارید و/یا قبلاً در صنعت حمل و نقل ارتباط دارید. شرکت‌های مستقل معمولاً توزیع‌کننده‌ها، مردان میانی هستند که با رانندگان تماس می‌گیرند و اگر در دسترس باشید، می‌توانید کار را به دست آورید.

این برای کسانی که شاید به تازگی فریلنسری حمل و نقل را شروع کرده اند و به دنبال ایجاد این ارتباطات هستند خوب است. به همین دلیل است که مکان‌هایی مانند مؤسسه راننده کامیون واقعاً می‌توانند به شغلی کمک کنند – با توجه به اینکه هر معلمی یک راننده گذشته است، ما ارتباطات بسیار زیادی با صنعت داریم و می‌توانیم به هر کسی کمک کنیم تا شغل آزاد کامیون‌داری را راه‌اندازی کند.

 

2. تبدیل شدن به یک کسب و کار

در هر صورت، انجام  فریلنسری حمل و نقل به این معنی است که باید ذهنیت خود را تغییر دهید و شرکت هایی را که برای آنها رانندگی می کنید به عنوان مشتری ببینید. به یاد داشته باشید، شما دیگر فقط یک راننده نیستید: شما یک صاحب کسب و کار هستید. شما باید برنامه زمانی خود را تنظیم کنید، روابط را تقویت کنید، امور مالی را مدیریت کنید و کارهایی را انجام دهید که ممکن است قبلاً در نظر نگرفته باشید – از جمله رویدادهای شبکه، پیگیری تقاضاها و روندهای صنعت، مذاکرات قیمت و موارد دیگر.

3. صورتحساب

صورت‌حساب می‌تواند برای فریلنسری حمل و نقل دردسرساز باشد، زیرا این فرآیند ممکن است هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول بکشد از ارسال فاکتور تا دریافت واقعی پرداخت. در حمل و نقل فریلنسر هیچ بررسی منظمی وجود ندارد که به آن اعتماد کنید، به این معنی که باید آماده بودجه بندی باشید و امور مالی خود را با دقت پیگیری کنید.

 

از همین امروز کار خود را در زمینه فریلنسری حمل و نقل آغاز کنید!

البته قبل از اینکه بتوانید اولین گام ها را برای حمل و نقل آزاد بردارید، باید یک کامیون دار شوید! اگر هنوز گواهینامه رانندگی تجاری کلاس A یا کلاس B خود را ندارید، موسسه راننده کامیون امروز می تواند به شما کمک کند. با یک برنامه آموزشی سه هفته ای و نرخ موفقیت 86 درصدی در کاریابی پس از فارغ التحصیلی، مؤسسه راننده کامیون می تواند به تازه واردان و کسانی که پس از مدتی دوری در نزدیک به ده ها مکان مختلف به صنعت بازگشته اند کمک کند.

ما اکنون در حال آموزش گیربکس های اتوماتیک و گیربکس دستی ده سرعته در سراسر شرکت هستیم و همه ابزارهایی را که برای تغییر شغل و زندگی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سه هفته ای هیجان انگیز و مقرون به صرفه ما، امروز با موسسه رانندگی کامیون تماس بگیرید.

برای مطالعه مطالب بیشتر در خصوص فریلنسری و کاریابی به بلاگ هایر اکسپرت مراجعه کنید.

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

پاسخ شما به دیدگاه