همه چیز درباره فریلنسری در ایران

  1. خانه
  2. سایت فریلنسری ایرانی
  3. جزئیات مقاله
همه چیز درباره فریلنسری در ایران

امروز قصد داریم در مورد یکی از بهترین شغل های دنیا صحبت کنیم که در همه جای دنیا کار دارد و مورد استقبال است. اما بیشتر به فریلنسری در ایران خواهیم پرداخت تا در ابتدا اصلی ترین دغدغه افراد را بر طرف کنیم. ممکن است خیلی از شما با فریلنسری آشنایی داشته باشید که واقعا یکی از بهترین مشاغل دنیا است. البته یک فریلنسر خوب باید یک دانش و مهارت خوب نیز داشته باشید. ما در پست های قبلی در خصوص فریلنسری و تعریف آن مطالب بسیاری قرار دادیم اما اکنون به صورت اختصاصی به اهمیت آن در ایران می پردازیم. 

 

اهمیت فریلنسری در ایران

قبل از هر چیز باید بدانید که فریلنسر به شخصی گفته می شود که کاری را به تنهایی و بدون وابستگی به شرکت یا سازمانی انجام دهد و در مقابل مزد دریافت کند. 
معمولا فریلنسر ها در یک مکان خاص کار نمیکنند. اما این قطعی نیست چون برخی از فریلنسر ها دوست دارند در یک دفتر کار شخصی به کار خود بپردازند. اما همانگونه که می دانید همیشه اینطور نیست زیرا فریلنسر ها مانند پادشاه زندگی خود می توانند در هر جایی باشند و کار کنند.


از مزیت های فریلنسری در ایران و جهان، این است که شخص می تواند به هر جای دنیا مسافرت کند و همزمان کار کند. فریلنسر ها به اندازه و توان خود پروژه می گیرند و معمولا همیشه کار دارند. اما این برای همه فریلنسر ها برقرار نیست. زیرا باید یک سابقه یا مهارت خوب داشته باشند و توسط افراد زیادی شناخته شده باشند. 
این الزامی نیست که حتما افراد زیادی باید شما را بشناسند اما مزیت بسیار خوبی است زیرا ممکن است توسط هر کسی به یک نفر پیشنهاد شوید. معمولا مشتری های قبلی فریلنسر ها دوباره برای کار به فریلنسر خود مراجعه میکنند یا آن ها را به دوستان خود معرفی میکنند، زیرا تجربه کاری خوبی با آن ها داشته اند. در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.اما ممکن است برای شما جذاب باشد که درآمد فریلنسری در ایران و جهان چقدر است؟

 

هم اکنون به ما بپیوندید

در هایر اکسپرت ثبت نام کنید و پروژه های خود را برون سپاری یا دریافت کنید.

فریلنسر کیست؟

قبلا به این موضوع اشاره کردیم که به هر شخصی که به تنهایی کار کند و بتواند درآمد کافی داشته باشد، فریلنسر گفته می شود. این عنوان تنها برای برنامه نویسان یا دیجیتال مارکتر ها استفاده نمیشود، بلکه ممکن است برای هر کسی صدق کند. بنابراین با توجه به اینکه بازار فریلنسر بد نیست، افراد زیادی فریلنسری در ایران را به شغل های کارمند ترجیح می دهند.

اما یک فریلنسر باید ارزش خود را درک کند و حفظ نماید. امروز افراد زیادی وچود دارند که ادعای فریلنسر بودن دارند و کار های بسیاری را با کیفیت پاین و قیمت بسیار کم انچام می دهند. این موضوع باعث شده است، بازار فریلنسر های خوب و حرفه ای کمتر شود و اعتماد کارفرمایان به کار های فریلنسری کاهش یابد. از این رو سایت های فریلنسری باید وضعیت فریلنسر ها را رصد کنند و اجازه ارزان فروشی و کمکاری را به فریلنسر های تازه کار ندهد. یا اینکه فضا را برای همه مساعد گردانند.

فریلنسر کیست؟ همه چیز درباره فریلنسری در ایران - هایر اکسپرت

مشاغل موجود در هایر اکسپرت 

 

کار های فریلنسری در ایران

امروزه کار های فریلنسری بسیاری در دنیا وجود دارد که در ادامه برخی از بهترین و مناسب ترین کار های فریلسنری در ایران را خدمت شما عرض میکنیم.

  • دیجیتال مارکتینگ

از بهترین مشاغل دنیا است که خود شامل چندین بخش میشود که فریلنسر ها می تواند از بخش های مختلف آن کسب درآمد کنند. لازم به ذکر است که این شغل در ایران کم توجه نیست و درخواست مناسبی دارد.

سئو کار ها، نویسنده های محتوا، تبلیغ نویسان و بازاریابان دیجیتال از مهمترین مشاغل این دسته است که در ایران میشود به صورت فریلنسری فعالیت کرد.

  • برنامه نویسی

برنامه نویسی از اصلی ترین و بهترین مشاغل فریلسنری در ایران و دنیا است که توسط افراد بسیاری مورد استفاده است. برنامه نویسان زیادی کار فریلنسری را به کار کارمندی در شرکت ها ترجیح می دهند زیرا می تواند به اندازه کافی استراحت کنند و درآمد خوب داشته باشند. اگر شما هم برنامه نویس هستید یا فریلنسر، می توانید به آسانی از هایر اکسپرت پروژه دریافت کنید.

خدمات موجود در هایر اکسپرت 

همه چیز درباره فریلنسری در ایران - هایر اکسپرت

درآمد فریلنسری در ایران

درآمد فریلسنری از مهمترین پارامتر های یک فرد برای انتخاب شغل فریلنسری است. در حالی که نمیتوان درآمد مشخصی را برای یک فریلنسر در نظر گرفت. 

درآمد فریلنسر ها کاملا به خود آن ها وابسته است. نکته مهمی که می تواند در گذر زمان باعث افزایش درآمد آن ها شود، افزایش مهارت است. آن ها می توانند در طول روز تایمی کوتاه را برای یادگیری مهارتی جدید یا مرتبط قرار دهند تا بتواند پروژه های بهتر، گران تر یا جدیدتر دریافت کنند.
البته اگر شخص فریلنسر تمامی مهارت ها را داشته باشد، اما توانایی جذب مشتری و کارفرما را نداشته باشد، یه هیچ وجه نمی تواند به درآمد مورد نظر خود دست پیدا کند. از این رو آن ها باید تبلیغات خود را برای دریافت پروژه داشته باشند. یا در سایت های فریلنسری مانند هایر اکسپرت برای دریافت پروژه آسان فعالیت کنند.

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

2 دیدگاه

پاسخ شما به دیدگاه