معرفی سایت فریلنسری برنامه نویسی

  1. خانه
  2. سایت فریلنسری ایرانی
  3. جزئیات مقاله

 

هایر اکسپرت اولین و بزرگترین سایت فریلسنری برنامه نویسی در ایران و جهان. برای دریافت پروژه های بزرگ و باکیفیت داخلی و خارجی یا برون سپاری پروژه های خود به فریلنسر های حرفه ای از هایر اکسپرت استفاده کنید.

+ 0
فریلنسر

در هایر اکسپرت برای برون سپاری پروژه های برنامه نویسی خود از فریلنسر های حرفه ای کمک بگیرید. هزاران فریلنسر حرفه ای آماده انجام خدمات شما هستند.

فریلنسر هایی که در سایت فریلنسری هایر اکسپرت مشغول به فعالیت هستند کاملا توسط مدیریت احراز هویت میشوند و مورد تایید ما می باشند.

هزاران کارفرما معتبر از سراسر کشور

هزاران کارفرما معتبر در زمینه های مختلف از جمله برنامه نویسی در اینجا هستند تا با کمک فریلنسر ها بتوانند پروژه های خود را به بهترین شکل به اتمام برسانند. آن ها پروژه های برنامه نویسی را در هایر اسکپرت به عنوان یک سایت فریلنسری برنامه نویسی قرار می دهند به این امید که یک فریلنسر حرفه ای و کاربلد آن را با مناسب ترین قیمت انجام دهد و اینطور نیز خواهد بود.

دریک سایت فریلنسری که در آن خدمات برنامه نویسی نیز انجام میشود، فریلنسر هایی حضور دارند که قطعا مهارت های بالایی دارند. از این رو به کارفرما های عزیز توصیه میشود که اصلا بابت برون سپاری پروژه خود اصلا نگران نباشند زیرا پروژه آن ها قرار است به بهترین شکل ممکن انجام شود.

اهمیت مشاغل برنامه نویسی در ایران

حرفه و شغل برنامه نویسی در ایران و جهان بسیار محبوب و دوست داشتنی است البته برای علاقه مندان به حوزه کامپیوتر. از این رو افراد زیادی وجود دارند که در زمینه های مختلف برنامه نویسی مهارت دارند و برای کسب درآمد، از سایت های فریلنسری برنامه نویسی کمک میگیرند.

دانش برنامه نویسی یک مهارت خاص است که افراد حرفه ای تنها قادر به انجام آن هستند. از این رو هایر اکسپرت در تلاش است که تنها فریلنسر های حرفه ای را برای انجام پروژه های برنامه نویسی در سایت فریلنسری هایراکسپرت ثبت نام کند.

 

اگر شما نیز فریلنسر هستید و در زمینه برنامه نویسی مهارت هایی دارید که قصد دارید از آن کسب درآمد کنید کافی است در هایر اکسپرت ثبت نام کنید. از طریق دکمه زیر به صفحه اصلی مراجعه کنید و از طریق قسمت ثبت نام اقدام کنید و درخواست خود را برای ثبت نام ارسال کنید. پس از ثبت نام وارد داشبورد کاربری فریلنسری خواهید شد که باید پروفایل خود را تکمیل کنید.

پس از تکیمل پروفایل باید منتظر تایید پروفایل خود بمانید تا بتوانید برای مشاغل مختلف از کارفرمایان درخواست ارسال کنید.

 

مهمترین مشاغل برنامه نویسی

طراحی وبسایت

آموزش برنامه نویسی

ساخت نرم افزار های کاربردی

طراحی اپلیکیشن های موبایل

ساخت نرم افزار های کامپیوتری

و…..

پروژه های طراحی وبسایت

پروژه های طراحی سایت در سایت فریلنسری

در سایت فریلنسری برنامه نویسی هایر اکسپرت هزاران پروژه جهت طراحی انواع وبسایت توسط کارفرما های مختلف قرار می گیرد که فریلسنر ها می توانند برای انجام آن ها درخواست ارسال کنند

 
 
سایت فریلنسری هایر اکسپرت
سایت فریلنسری هایر اکسپرت
 

احراز هویت فریلنسر ها

از فریلنسر های معتبر خدمات دریافت میکنید

وبسایت فریلنسری هایر اکسپرت سعی دارد در هنگام ثبت نام فریلنسر ها ، مراحل احراز هویت را برای آنان آسان بگرداند در عین حال تایید هویت آن ها بسیار مهم است. همچنین نیاز است که فریلنسر ها پروفایل خود را به خوبی تکمیل کنند تا کارفرما بتواند فریلنسر را به خوبی بشناسد و از بابت سپردن پروژه خیالش راحت باشد

تیم مدیریت هایر اکسپرت

همه چیز تحت کنترل است

تیم مدیریت وبسایت فریلنسری هایر اکسپرت همه چیز را تحت کنترل دارد و برای کارفرمایان یا فریلنسر ها هیچ جای نگرانی نخواهد گذاشت. از همین رو اگر در هر جایی از وبسایت هایراکسپرت با مشکلی مواجه شدید کافی است با تیم مدیریت تماس بگیرید

سایت فریلنسری هایر اکسپرت
سایت فریلنسری هایر اکسپرت

هزینه های منصفانه

برای پروژه های برنامه نویسی نیازی نیست میلیونی هزینه کنید

برای شروع فعالیت در هایر اکسپرت و برون سپاری پروژه کافی است در حد توان خود، مشاغل مورد نظر را منتشر کنید. اگر فریلنسری توانایی انجام پروژه شما را با قیمت پیشنهادی داشته باشد برای شما درخواست ارسال می کند و شما کافی است آن را قبول کنید و هزینه پروژه را واریز کنید. هزینه شما نزد وبسایت تا پایان کامل پروژه باقی خواهد ماند. سپس در صورت رضایت شما از پروژه، فریلنسر می تواند مزد خود را دریافت کند

هایر اکسپرت به عنوان سایت فریلنسری برنامه نویسان

 

در این صفحه قصد داریم شما را با سایت فریلنسری هایراکسپرت بیشتر آشنا کنیم و توضیحات مفیدی را در خصوص خدمات این وبسایت برای کاربران برنامه نویس ارائه دهیم. همانطور که می دانید فریلنسرها می توانند در هایر اکسپرت خدمات خود را در کنار مشاغلی که کارفرماها قرار میدهند درج کنند. از این رو این وبسایت به مکانی خوبی به عنوان سایت فریلنسری برنامه نویسان تبدیل شده است.

برنامه نویسان مختلف در سراسر کشور قادر هستند تا خدماتی که توانایی انجام آن ها را دارند را در وبسایت هایر اکسپرت منتشر کنند. آن خدمات خود ار با توضیحات کامل، تصاویر مرتبط و قیمت مشخص قرار میدهند. از این رو افرادی که نیاز به این خدمات دارند می توانند با پرداخت آنلاین به صورت مستقیم آن ها را خریداری کنند. از این رو فریلنسر می تواند به آسانی با شما ارتباط بگیرد و خدمت شما را تحویل دهد.

 

همچنین کارفرما ها نیز می توانند مشاغل خود را در هایر اکسپرت درج کنند تا فریلنسر ها بتوانند آن ها را مشاهده کنند و در صورت تمایل برای انجام آن ها درخواست ارسال کنند. از این رو سایت فریلنسری برنامه نویسی برای کارفرمایان و فریلنسر ها بسیار مفید و کارامد است. در ادامه مثالی را برای شما ذکر میکنیم تا بیشتر با این وبسایت آشنا شوید.

 

به طور مثال فرض کنید شما از قبل یک وبسایت دارید که اکنون به مشکل خورده است و شما قادر به رفع آن نیستید. سریع ترین و بهترین راه برای مقابله با این مشکل مراجعه به سایت فریلنسری برنامه نویسی هایر اکسپرت است. کافی است به سرعت به پنل کاربری خود به عنوان کارفرما مراجعه کنید و یک شغل که حاوی مشکل و کار شما است را منتشر کنید. توجه داشته باشید که اگر توضیحات بهتر و کاملتری را درج کنید، فریلنسر های بیشتری برای شما درخواست ارسال میکنند. بنابراین شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن یک شخص متخصص را پیدا کنید که می تواند مشکل شما را برطرف کند. در نهایت شما می توانید درکوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این مسئله را برطرف کنید. درحالی که اگر این مشکل را شرکت سازنده قبلی وبسایت خود یا یک متخصص دیگربسپارید، ممکن است برای شما روزها نوبت قرار دهند و هزینه هنگفتی را از شما دریافت کنند.