چرا در سایت های دورکاری فعالیت کنیم؟

 1. خانه
 2. استخدام کارجو
 3. جزئیات مقاله
چرا در سایت های دورکاری فعالیت کنیم؟

کی و کجا کار در منزل خوب و مناسب است؟

هنگام شیوع همه گیری کرونا، کار در منزل برای بسیاری از قشر های کاری و عادی جامعه رواج یافت. بسیاری از کشورها تا کنون همجنان از خانه کار میکنند. اما همه کسب و کار ها اینگونه نیستند و کار در خانه تنها برای برخی از مشاغل که نیاز به حضور فیزیکی ندارند امکان پذیر است. از این رو سایت های دورکاری به کمک این افراد آمد.

انواع مختلف دوکاری وجود دارد که قصد داریم در ادامه به آن ها بپردازیم و مورد بررسی قرار دهیم. اما برخی از مشاغل مانند تغمیرگاه ها، پزشکان، رانندگان و… خیلی نمیتوانند از محل کار خود دور باشند. اما راهکار هایی برای بهبود این کسب و کار ها به صورت دورکاری وجود دارد. در ادامه با سایت دورکاری هایر اکسپرت همراه باشید.

چرا در سایت های دورکاری فعالیت کنیم؟ - هایر اکسپرت

کسب و کارهای آنلاین و ریموت

برخی از کسب و کار ها، مانند کسب و کار های آنلاین قابلت کامل برای ارائه خدمات از طریق سایت های دورکاری یا فریلنسری از خانه به سراسر دنیا را دارند. این افراد که کسب و کار آن ها وابسطه به اینترنت است و کسب وکار مجازی دارند، قادری میباشند که به صورت مجازی از هر جای دنیا کسب و کار خود را مدیریت کنند. اما سوالاتی در این خصوص ممکن است به ذهن شما بیاید که در ادامه به آن ها پاسخ خواهیم داد.


سوالات متداول کسب و کار های مجازی:

 1. چه افرادی می توانند به صورت دورکاری کسب درآمد کنند؟
  با ذکر چند مثال پاسخ این سوال شما را می دهیم. فریلنسر هایی که مشغول به انجام کار های طراحی وبسایت، برنامه نویسی، سئو، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره های پزشکی، مشاوره های کنکوری، طراحی گرافیک، و کسب و کار هایی که خدمات آنلاین یا خدماتی که نیاز به مراجعه حضوری ندارند مانند مراکز ترک اعتیاد، مراکز مشاوره و حقوقی و…. امکان فعالیت دورکاری و از راه دور را دارند.

 2. شیوه کسب درآمدی آنها به چه شکل است و از چه سایتی کمک می گیرند؟
  این افراد که پیشتر آن ها را به شما معرفی کردم معمولا به صورت پروژه ای و قراردادی کسب درآمد می کنند و بسته به کاری که انجام می دهند، مزد خود را پس از انجام بخشی از آن یا تمام آن دریافت می کنند. این افراد را معمولا فریلنسر می نامند و از سایت های دورکاری یا فریلنسری برای پیشبرد آسان و اتوماتیک فعالیت های کاری خود کمک می گیرند.

 3. سایت های فریلنسری و دورکاری چه مزایایی برای آن ها دارد؟
  فریلنسر ها می توانند در سایت های فریلنسری به صورت دورکاری پروژه های متفاوتی را از سراسر ایران و دنیا قبول کنند و به صورت آنلاین انجام دهند. سپس مزد خود را بلا فاصله پس از تحویل پروژه، دریافت کنند. سایت های فریلنسری مانند هایراکسپرت به این گونه عمل می کنند که خیال فریلنسر و کارفرما از بابت کیفیت پروژه و دریافت مزد، راحت باشد. زیرا سایت های فریلنسری به عنوان واسطه میان این دو، سعی دارند بهترین معامله و  همکاری شکل بگیرد.

 

 

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

پاسخ شما به دیدگاه