Trello ابزار مدیریت پروژه ترلو

  1. خانه
  2. استخدام کارجو
  3. آموزش فریلنسری
  4. جزئیات مقاله
Trello ابزار مدیریت پروژه ترلو

بهترین ابزار مدیریت پروژه برای فریلنسر ها

TRELLO یکی از بهترین ابزار های مدیریت پروژه است که در ادامه قصد داریم ابزار مدیریت پروژه ترلو را به شما معرفی کنیم و آموزش کامل استفاده از آن را خدمت شما ارائه کنیم. بنابراین تا آخر این پست همراه ما باشید.

trello چیست؟

Trello ابزار مدیریت پروژه ترلو - هایر اکسپرت

همانطور که قبلا گفتیم، ترلو یک ابزار مدیریت پروژه است که سال ها است توسط افراد بسیاری در حال استفاده است. این ابزار صرفا مخصوص فریلنسر ها نیست و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. شما می توانید با کمک ابزار ساده و کاربردی ترلو کار های خود را مدیریت کنید و برای آینده برنامه ریزی دقیق و مفید داشته باشید. استفاده از این ابزار کاملا رایگان است و بهترین گزینه برای اداره کار های تیمی و گروهی نیز می باشد. 

ابزار مدیریت پروژه ترلو به این شیوه کار می کند که شما باید در ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید، سپس یک بورد برای فعالیت یا برنامه مد نظر ایجاد کنید. شما می توانید کار های مختلفی را در یک بورد برنامه ریزی کنید و اسم مشخصی برای آن انتخاب کنید. برای مثال شما می توانید کار های مربوط به این هفته را وارد یک بورد کنید و در 3 بخش، ” باید انجام شود” ، “در حال انجام” و ” انجام شده” دسته بندی کنید. به این تریتب می توانید به روند پیشرفت کار های خود تسلط داشته باشید. هر کدام از آیتم هایی که برای هر بخش انتخاب می کنید می توانند توضیحات مربوط به خود را داشته باشند یا ویژگی های دیگر را دریافت کنند. در ادامه یک تصویر کلی از نمای ترلو را مشاهده خواهید کرد.

ظاهر ابزار ترلو

پس از وارد شدن به وبسایت ترلو روی گزینه ساخت بورد جدید کلیک کنید، سپس برای آن یک اسم انتخاب کنید و دکمه ساخت رو بزنید. صفحه ای مشابه تصویر مقابل مشاهده خواهید کرد که حالت پیشفرض ساده آن است.

در اینحا شما می توانید لیست هایی را ایجاد کنید و برای آن لیست ها card اضافه کنید.

آیتم هایی که برای هر لیست ایجاد می کنید در آینده قابل جابجایی هستند و دیگر نیازی به پاک کردن آن ها نیست، کافی است درگ اند دراپ کنید.

Trello ابزار مدیریت پروژه ترلو - هایر اکسپرت

همانطور که در بالا مشاهده کردید، این ابزار بسیار ساده و روان به آسانی قابل استفاده است و شما می توانید زبان آن را نیز تغییر دهید. همچنین شما می توانید از نرم افزار ابزار مدیریت پروژه ترلو نیز بر روی گوشی موبایل یا کامپیوتر خود استفاده کنید. برای دانلود نرم افزار این ابزار کافی است به لینک زیر مراجعه کنید و اقدام به دانلود نسخه مورد نظر کنید:

دانلود نرم افزار trello

در ادامه یک ویدئوی آموزشی برای استفاده از این ابزار قدرتمند قرار دارد که بتوانید به آسانی از خدمات این وبسایت استفاده کنید و مهارت های فریلنسری خود را افزایش دهید.

آموزش ویدئویی استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه ترلو

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

پاسخ شما به دیدگاه