راهکار کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت

 1. خانه
 2. استخدام کارجو
 3. آموزش فریلنسری
 4. جزئیات مقاله
راهکار کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت

کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت چگونه ممکن است؟

یک فریلنسر خوب ممکن است بخواهد در کنار پروژه هایی که انجام میدهد نیاز داشته باشد تا کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت داشته باشد. به این معنا که یک وبسایت در موضوع دلخواه ایجاد کند و از طریق آن در کوتاه ترین زمان ممکن کسب درآمد داشته باشد.

در ادامه ما به شما خواهیم آموخت که این موضوع چگونه ممکن است. برای راه اندازی یک وبسایت یا کسب و کار اینترنتی رعایت برخی مراحل و انجام برخی پروسه ها ضروری است. در ادامه بیشتر در این مورد بحث خواهیم کرد.

ویژگی های یک وبسایت خوب چیست؟

یک وبسایت خوب باید از برخی جوانب دارای شرایط مناسبی باشد که از آن به عنوان یک وبسایت خوب نام برده شود. به عنوان مثال داشتن سئو خوب، سرعت بالا، بازدید بالا و… از ویژگی های یک وبسایت خوب است. اما چگونه باید یک وبسایت خوب داشته باشیم و چرا این امر ضروری است.

قبل از هرچیز باید بگوییم که کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت بدون داشتن یک وبسایت خوب امکان پذیر نیست. بنابراین توصیه می شود در هنگام طراحی وبسایت مورد نظر نکات زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید در این امر موفق شوید.

چگونه وبسایت خوب ایجاد کنیم؟

 1. در مرحله اول باید کدنویسی تمیز یا طراحی خوب داشته باشیم. اگر از روش کدنویسی برای ساخت وبسایت خود استفاده میکنید. سعی کنید استاندارد ترین روش های ممکن را استفاده کنید. همچنین اگر از روش سیستم های مدیریت محتوا استفاده میکنید. توصیحه می شود از قالب ها و افزونه های مناسب استفاده کنید و بستر کاملا مناسبی را ایجاد کنید.
 2. در مرحله بعدی باید روی سئو وبسایت خود کار کنید، به طوری که بتوانید در آینده نزدیک خدماتی که در وبسایت خود ارائه می کنید را در صفحه اول گوگل به نمایش در بیاورید و از طریق گوگل بازدید بالا دریافت کنید. برای یادگری سئو می توانید روی این به سایت برنامه نویس شو مراجعه کنید.
 3. سرعت بالای وبسایت بسیار مهم است. بنابراین حتما سعی کنید به صورت دوره ای سرعت وبسایت خود را چک کنید و آن را افزایش دهید.
 4. داشتن امنیت بالا نیز یکی از فاکتور های مهم است که هر وبسایتی باید در آن زمینه کوشا باشد. وبسایت شما نباید طوری باشد که هر چند مدت یکبار توسط حمله ربات ها داون شود.
 5. محتوای خوب و کافی قرار دهید.
  اگر در زمینه ارائه خدمات یا فروش محصولات کار می کنید، مطمعن شوید که در آن زمینه محتوای کافی و مناسب در وبسایت خود قرار داده اید. زیرا افراد از وبسایت خالی دیدن نمیکنند.
 6. حال زمان استفاده از تبلیغات رسیده است. اکنون می توانید از روش های مختلف تبلیغاتی برای بیشتر دیده شدن وبسایت خود در کنار بازدید هایی که از طریق سئو دریافت میکنید، استفاده کنید. تبلیغات کلیکی و تبلیغات گوگل بسیار مناسب است.

این ها برخی از مهمترین مراحل و نکات ساخت یک وبسایت خوب بود که می تواند در کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت به شما کمک کند. در ادامه برخی از ایده های خوب برای کسب درآمد از طریق طراحی وبسایت را به شما معرفی میکنیم.

 

سایت فریلنسری هایر اکسپرت - طراحی سایت

ایده های کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت

 • طراحی وبسایت دانلود بازی
 • طراحی وبسایت دانلود موزیک و فیلم
 • ساخت وبسایت دانلود عکس
 • ساخت وبسایت دانلود ابزار و…

این ها نمونه ایده های خوبی هستند که برای سئو و پیشرفت نیاز به محتوای متنی زیادی ندارند، تنها به خوراک و محتوای اصلی که ارائه می کنید نیاز دارند که کار شما را آسان تر میکند. بطور مثال شما می توانید یک وبسایت دانلود موزیک راه اندازی کنید و حسابی آن را پر از موزیک کنید. سپس می توانید با تبلیغات همسان یکتانت بازدید آن را بالا ببرید و از ان طرف از طریق تبلیغات گوگل ادز کسب درآمد داشته باشید و روزانه درآمد دلاری داشته باشید. این بود از مطلب کسب درآمد سریع با طراحی وبسایت.

 

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد. توصیه می کنید از مطلب زیر هم دیدن کنید.

4 تا از بهترین اپلیکیشن ها برای فریلنسر ها

 

admin

زمان عضویت نویسنده: 1 دی, 1400

مدیریت وبسایت هایر اکسپرت - تمام سعی ما در فراهم ساختن بهترین فضای ممکن برای فریلنسر ها و کارفرمایان است.

پاسخ شما به دیدگاه